Autopomoc (Auto Pomoc) Włocławek – 54 426 61 05

lut 25, 2015

Autopomoc (Auto Pomoc) Włocławek – 54 426 61 05

Autopomoc (Auto Pomoc) Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05

Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres usług z dziedziny autopomocy. Nie jest to jedynie wykorzystanie lawety czy też autoholownika, ale także wiele innych działań, które pozwalają nam nieść pomoc na drodze w każdej sytuacji. Dla nas nie jest problemem praca w nocy, złych warunkach pogodowych czy też w weekendy. Aby móc uchodzić za firmę konkurencyjną na rynku musimy stale rozszerzać zakres naszych usług.

Obecnie oferujemy naszym klientom:

-Transport pojazdu lawetą – jeżeli auto nie jest w stanie samo przemieścić się z miejsca na miejsce pomoże w tym nasza laweta!

-Autoholowanie – czasem laweta nie jest potrzebna, a wystarczy holownik. Posiadamy takowe!

-Dowóz paliwa – zabrakło paliwa na trasie a do następnej stacji za daleko? Zadzwoń, a przywieziemy kanister paliwa!

-Spuszczanie paliwa – źle zatankowane paliwo może zniszczyć silnik samochodu. Jeden telefon, a przyjedziemy i uratujemy Twój samochód!

-Dowóz koła zapasowego – nie wozisz ze sobą pełnego koła zapasowego, a jedynie zestaw naprawczy? A może nie masz niczego na wypadek dziurawej opony? Zadzwoń, a przywieziemy Ci koło zapasowe na wskazane przez Ciebie miejsce!

-Naprawę drobnych awarii na miejscu zdarzenia – czasem naprawa nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu i utraty czasu na transport na serwis. Naprawimy samochód na miejscu, a Ty oszczędzisz czas i pieniądze!

-Inne usługi – zadzwoń do nas, a udzielimy Ci odpowiedzi czy jesteśmy w stanie wykonać usługę, jakiej potrzebujesz, mimo, że nie ma jej w powyższym spisie!

Jak pokazuje powyższa lista – świadczymy bardzo szeroki wachlarz usług, w którym każdy odnajdzie to, czego akurat potrzebuje i znajdzie wyjście z każdej napotkanej na drodze sytuacji. Spis ten staramy się stale uzupełniać o nowe działania, których uczymy się z każdym dniem czy też z każdym dodatkowym, zakupionym przez nas sprzętem!

Potrzebujesz pomocy drogowej? Dzwoń!

Autopomoc (Auto Pomoc) Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05