Holowanie i Autoholowanie Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05

lut 25, 2015

Holowanie i Autoholowanie Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05

Holowanie i Autoholowanie Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05

Najczęściej kojarzonym z pomocą drogową wyposażeniem jest laweta. U podstawy takiego właśnie myśleni leży zapewne to, że mało kto zwraca uwagę na rozwój naszej branży, a jeżeli coś się stanie, skupia się bardziej na efekcie działań niż na tym, za pomocą jakiego sprzętu zostało to dokonane.

Autolaweta to jednak nie wszystko! Nie wolno zapominać o sprzęcie, jakim jest autoholownik. Podobnie jak w przypadku lawety, czasem nazywany jest krócej – po prostu: holownikiem, jednakże obie nazwy określają dokładnie ten sam rodzaj pojazdu.

No dobrze, ale kiedy takiego holownika użyć? Ano zawsze tam, gdzie użycie lawety nie jest konieczne, a holownik będzie prostszy i sprawniejszy w użyciu! Przykładem może być wyciąganie samochodu z zaspy w okresie zimowym. Holownik do takiego zadania nadaje się idealnie, a jego użycie przy dobrze radzącym sobie ze sprzętem personelem jest równie efektywne!

Skoro już przy personelu jesteśmy: z holownika trzeba umieć skorzystać! Dla nas to jednak nie problem. Zatrudniamy ludzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie wykorzystać każde możliwe rozwiązanie, budowa autoholownika nie jest dla nich zagadką, a w swojej karierze widzieli już naprawdę wiele, dzięki czemu nic nie jest ich w stanie zaskoczyć!

Nasi pracownicy mają do dyspozycji najnowocześniejszy technologicznie sprzęt i najlepsze autoholowniki na rynku, które stale ulepszane są wzorem nowoczesnej technologii w codziennym zastosowaniu. Pojazdy te poddajemy również regularnym kontrolom, co pozwala utrzymać je w doskonałym stanie i zażegnać ryzyko awarii podczas akcji.

Potrzeba Ci autoholowania? Dzwoń!

Holowanie i Autoholowanie Włocławek – Zadzwoń 54 426 61 05