Laweta i Autolaweta Włocławek – 54 426 61 05

lut 25, 2015

Laweta i Autolaweta Włocławek – 54 426 61 05

Laweta i Autolaweta Włocławek – Zadzwoń: 54 426 61 05

Aby być w stanie uchodzić za firmę konkurencyjną na rynku pomocy drogowej musimy posiadać na swoim wyposażeniu wiele różnych maszyn, pojazdów czy narzędzi. Jednym z tych właśnie elementów jest rozbudowana flota nowoczesnych autolawet. Czasem nazywane są one krócej – lawetami. Jest to jeden z podstawowych rodzajów pojazdów, jakimi dysponujemy.

Wykorzystanie autolawety na codzień jest bardzo różnorodne. Przyda się ona zawsze tam, gdzie samochód nie jest w stanie przemieścić się z miejsca na miejsce samodzielnie, a jego holowanie (nawet przy użyciu specjalistycznego autoholwnika) nie jest możliwe. Laweta idealnie spełni wtedy swoją rolę i umożliwi nam transport pojazdu do serwisu, gdzie mechanicy postarają się przywrócić mu pełną sprawność.

Nasze lawety to sprzęt najwyższej technologii, zakupiony niedawno, a także utrzymywany przy pomocy stałych kontroli stanu technicznego w najlepszej kondycji, co umożliwia nam uchodzenie za firmę rzetelną i zawsze terminową. Nie zdarzają nam się po prostu awarie podczas wyjazdu! Poza kontrolami staramy się również sprzęt nasz stale udoskonalać czy też wymieniać na jeszcze nowszy, dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich nowinek technicznych, które umożliwiają niesienie pomocy nawet w bardzo wymagających sytuacjach.

Nie wolno nam zapomnieć również o obsłudze tychże lawet! Są to profesjonaliści z wieloletnim stażem, którzy w wielu sytuacjach pomagali ludziom oraz tacy, na których można zawsze polegać. Doradzą jakie rozwiązanie jest najlepsze, zapewną bezpieczny transport, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Czego chcieć więcej? Pewnie niskiego rachunku – u nas to jednak standard!

 

Potrzeba Ci najwyższej jakościowo lawety? Zadzwoń!

Laweta i Autolaweta Włocławek – Dzwoń: 54 426 61 05